Blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
11.04.2012 v 18:02 (P☂ET), 8512x přečteno,
Po přečtení moc pěkného článku od pirklosika z Berlína jsem se rozhodl, že se také podělím o své zážitky s Angels And Airwaves z Paříže. Nebudu zdržovat a hned se do toho pustím. Snad se vám bude report líbit.

 

Vidět všechny členy kapely, dostat autogramy, prohodit pár vět a vidět jejich koncert. O tom se mi ještě nedávno opravdu ani nesnilo, ale už v zimě jsme se rozhodli, že si naše sny začneme plnit. Po úmorné cestě autobusem jsme konečně v ranních hodinách dorazili do centra Paříže k Eiffelově věži. Na tomto Evropském turné se konali pouze tři signing sessions a my jsme měli to štěstí, že Paříž byla mezi nimi. Mělo to, ale jeden háček - byl omezený vstup. Naštěstí jsme poprosili známého z Paříže a ten nám zajistil propustku pro setkání s kapelou. Zároveň nám tak trochu dělal i průvodce městem. Signing session mělo začít ve 2 hodiny, měli jsme tedy celé dopoledne na to, abychom se tam dostavili. 
 

Na místo konání - Bar Les Furieux - jsme dorazili asi v jednu hodinu, kde už čekalo několik fanoušků. Jeden dokonce v obleku kosmonauta a parukou Boomera. Čekání na kapelu bylo nekonečné a byli jsme nervozní. Asi po hodině čekání k baru přijela dodávka plně naložená věcmi Macbeth a Keep A Breast. Poté přijelo velké auto s černými skly. Z auta vystoupili všichni členové kapely a za potlesku došli do baru. Pak začala samotná akce, když jsme se konečně dostali ke kapele, prohledával naše batohy sekuriťák. Jen jsem se smál a říkal jsem mu, že žádné zbraně nemáme, on se taky zasmál a pustil nás dovnitř. V pozadí hrála deska Love a krásně dokreslovala úžasnou atmosféru. Kapela seděla v malinkaté místnosti za barem a obletovali je dva chlápci v Macbeth trikách, kteří zajišťovali hladký průběh. Od nich jsme dostali i velké plakáty a malé letáčky.
  
Když jsme se přiblížili ke kapele zaslechl jsem Tomův hlas, ale bylo to úplně jiné než kdykoliv jindy, bylo to totiž skutečné - poprvé naživo. Byl jsem nervozní ještě víc. Když jsem se dostal hned před Toma veškerá nervozita ze mě opadla. A cítil jsem se úplně skvěle. Dali jsme mu naše předem připravené věci na podpis. Tom se zřejmě nudil a některé fotky "vylepšil" svými malůvkami. Například Lolly mu dala k podepsání nádhernou fotku a Tom tam sobě přikreslil dlouhé vlasy a knír ve stylu Boomera. Ostatní členové na tu fotku jen hleděli. 

Poté přimaloval na jedné z fotek Davidovi dlouhé vlasy. Zasmál jsem se a nakonil jsem se k Tomovi a řekl jsem mu "That's nice". Tom podal fotku Davidovi a ten se mě ptal, co to má znamenat. Já mu na to odpověděl: "To udělal Tom!" a podíval jsem se na Toma, ten se podíval a řekl: "Já nic neudělal!" David svoji fotku podepsal a poté mi potřásl rukou a já mu na to řekl, že ho moc rád poznávám. David mi na to odpověděll: "Nice to meet you too" a usmál se. 
Taky Lolly se "zkamarádila" s kapelou, hlavně s Mattem, který byl nadšený z jeho fotky na podpis a moc ji za to děkoval a říkal, že se těší na dnešní koncert.Já pak taky Davidovi a Mattovi říkal, že se nemůžu dočkat na večerní koncert a oni odpověděli, že se taky těší a že se tam uvidíme. Příště se už určitě už zmůžeme na víc vět.

 
Během setkání se mi někde vytratil i booklet z originálního CD, řekl jsem to jednomu z Macbeth chlápků a ten se ho vydal hledat. Nakonec ho našel a donesl mi ho. Potěšilo mě, že se na mě nevykašlal. Poté jsme se odebrali ke stánku Keep A Breast a koupili jsme si zde náramky, abychom podpořili boj proti rakovině. Pak jsme čekali pár minut venku až kapela odejde. Za potlesku asi 20 lidí se kapela odebrala do auta a zmizela v ulicích Paříže. Matt a David byli moc hodní a přívětiví. Ilan byl docela tichý a Tom byl ve svém vlastním světě. Přinesli jsme si několik nových věcí, včetně hodně autogramů a hlavně úžasných zážitků. Myslím, že od tohoto okamžiku máme ke kapele ještě blíž.
 


Pak jsme se nachystali na koncert a vydali se metrem do klubu Bataclan. Dvě hodiny před začátkem byla řada dlouhá přes celý boulevard. Naštěstí naši kamarádi stáli úplně ve předu a pustili nás. Díky nim jsme do klubu dorazili mezi prvními a byli jsme ve 2-3. řadě, což bylo asi 3 metry od Toma. Lepší výhled jsme snad mít nemohli. Šlo vidět jak se všichni moc těší a zároveň jsou nervózní. Když se klub zaplnil, tak se do akce pustila kapela Le Blorr.

 Před koncertem jsme od nich slyšeli jen několik songů a nic moc jsme od nich nečekali. Nakonec nás ale mile překvapili a ukázali slušnou show, která ale mohla být klidně o čtvrt hodiny kratší. Poté technik Doug vše nachystal a pravá show mohla začít. Jako první se na scéně objevil Matt, kterého jsme přivítali velkým potleskem a řevem. Poté na podium přišel i Ilan, David a nakonec Tom. Andělé začínali songem Saturday Love. Setlist byl stejný jako u předchozích koncertů, jen místo Valkyrie Missile hráli song It Hurts.


 
Setlist:
Saturday Love 
Young London 
Surrender 
Dry Your Eyes 
The Adventure 
Everything's Magic 
Anxiety
It Hurts
Lifeline 
Call To Arms 
There Is (Box Car Racer cover)
Hallucinations 
Secret Crowds 
 
Přídavek:
Ilan Rubin Solo
All That We Are 
The War
 
 

Byl to úžasný koncert, užívali jsme si to a celou dobu jsme byli velice blízko Toma. Matt na nás také občas pokukoval. Sám Tom řekl, že jsme šílení, a že už je celý spocený. To, že jsme byli zatím nejlepší publikum nám potom i po koncertě řekli Le Blorr, se kterými jsme se dali do řeči. Tom měl také vtipný proslov o tom, jak přišel o panictví a poté zahrál There Is. To byla snad jediná chvíle, kdy byli všichni v klidu a nikdo do nás nenarážel. Nádhera. Show zakončili peckou The War, kterou si všichni řádně užili, stejně jako celý koncert. Musím podozknout, že Tom celý koncert zpíval opravdu skvěle a taky, že zhubl - je fakt ve formě. Po koncertu jsme jen vyčerpaně stáli před klubem a potkali jsme tam předkapelu Le Blorr.

(vlevo: Le Blorr; vpravo: Martin a Margot - bez nich by to nebylo ono)Jak už jsem se zmiňoval, povídali jsme si s nimi asi půl hodiny. Byli to velice zábavní chlápci z Floridy a o Tomovi mluvili moc hezky. Nakonec jsem je požádal o fotku. Pak dorazil i Tomův technik Doug s flaškou vína v ruce a byl lehce v podnapilém stavu, tak jsem ho odchytl, a když jsem ho požadal o společnou fotku byl velice nadšený. Taky jsem mu říkal, že odvádí skvělou práci, což ho potěšilo. Pak říkal, že víno nepije, že ho čeká flaška Jacka Danielse. Doufám, že mu druhý den bylo dobře.
 
(Tomův technik Doug)Potom jsme se odebrali zpátky do hotelu. Byla to opravdu vydařená akce, jeden z nejlepších víkendů v našem životě. Už teď se těšíme na červnový koncert Blink a taky další akce Angels And Airwaves, které určitě navštívíme.
 
Lolly:
Poet to tady celkem podrobně popsal, tak bych k tomu jenom dodala pár věcí. Do jisté doby jsem byla smířená s tím, že Ava nikdy live neuvidím, protože nepřijedou do ČR. Nakonec všechno šlo krásně zařídit a bylo to pro nás cenově dostupné. Bez našich přátel z Paříže by to nedopadlo tak dobře. Protože právě jeden z nich, Martin, nám zařídil z vlastní iniciativy vstupenky na autogramiádu, která byla omezena jen pro malý počet lidí. Byla jsem hrozně nervózní a vůbec jsem nevnímala čas. Bylo mi jedno, jestli počkám v řadě 2 nebo 3 hodiny. Netrvalo to ale dlouho a dělil nás jenom stůl. Chvíli jsem stála trošku v šoku, pak jsem se vzpamatovala a dívala se, co mi Tom kreslí na fotku, kterou jsem mu dala podepsat. Poet se s nimi dal do řeči a David mu podal ruku. Já jsem prohodila pár vět s Mattem, který si všiml mojí placky s logem deštníku :)  Teďka se mlátím do hlavy za to, že jsem toho neřekla víc, ale měli jsme omezený čas a řada se pořád posouvala. 
Taky díky Martinovi jsme byli skoro ve předu na koncertě. První řadu si zabrali ti, co měli koupené VIP. Ti byli jak přes kopírák od hlavy k patě v merch a dokonoce potetovaní např. LOVE přes celou ruku. Taky byli celkem agresivní - svá místa si tvrdě střežili :D Ale mě to bylo jedno, měla jsem krásný výhled na Toma, jelikož jsem byla přímo uprostřed. Byl to můj první koncert, kde jsem zpívala každou písníčku, protože jsem ke každé znala slova. Nejkrásnější okamžik pro mě byl, když Tom hrál There is. Neudržela jsem se a začala jsem brečet, ne smutkem, ale radostí. V tu chvíli jsem si plně uvědomila, kde jsem a jaké mám steští. Taky je už dlouho mojí nejoblíbenejší písničkou. Jak zazněli první tóny The War se dav zbláznil, všichni asi tušili, že se blíží konec dechberoucího koncertu. Byl to pro mě úžasný zažitek, ale rozhodně to nebude naposled. Díky této zkušenosti jsem viděla kapelu z jiné stránky, než jsem ji viděla do teď, protože do teď byl pro mě hlavním důvodem, proč je chci vidět Tom. Ale díky signingu jsem měla možnost poznat Davida i Matta, kteří jsou taky důležitou součástí. Myslím, že časem zapadne i Ilan. Musí to být pro něho těžké, když všichni máme vrytého Atoma v paměti. Taky bych chtěla dodat, že Tom vůbec nezpíval falešně, ale když jsem si zpětně pouštěla zvukové záznamy z koncertu, tak hrozně zkreslují zvuk. Nevím, co jěště bych k tomu řekla - snad jen Everything bylo Magic.
 
 

 
Video od našeho kamaráda, který stál za námi.Na závěr jedna profesionální fotka z pódia :)

 
 
P☂ET (kožená bunda a triko L)VE) a Lolly (hnědý kabátek s plackou děštníčku)
Komentářů: 5 | RSS |
Komentář ze dne: 11.04.2012 18:38:54     Reagovat
Autor: pirklosik     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: NICE!!
moc pěkný!!!!!! :) oba jste to popsali parádně!! :) Lolly: jsi mě rozesmála s tím, jak si potom litovala, že jste nepokecali víc, já jsem si říkal přesně to samé :D a ten zpěv naživo vs záznamy, mám na to stejný názor!! :)

Komentář ze dne: 11.04.2012 18:44:35     Reagovat
Autor: Lolly     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: NICE!!
Ber to tak, že to bylo first date :D Jsme se teprve poznali, seznámili a nic víc se nestalo, na další rande už nebudeme tak nervózní a bude to o něco lepší ;) Jojo zpíval parádně :)

Komentář ze dne: 11.04.2012 19:05:21     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: NICE!!
Díky ty taky :) ..... Přesně tak, věřím, že příště to bude lepší :D

Komentář ze dne: 12.04.2012 21:02:30     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Awesome
Ďalší parádny článok a Lolly & POETovi blahoželám k splneniu sna ;-)

Komentář ze dne: 12.04.2012 21:34:56     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: Awesome
moc děkujeme :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se