Blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
08.08.2011 v 10:55 (cross), 6746x přečteno,
Přinášíme vám překlad rozhovoru s Williamem Eubank, který režíroval film LOVE. Premiéra filmu je již za 2 dny. V rozhovoru se můžete dozvědět o samotném natáčení, jak to je s kulisami, hudbou a co si Will myslí o srovnávání jeho filmu se snímkem Moon.
william eubank love filmRežisér Will Eubank poprvé spolupracuje s alternative-rockovou superkapelou Angels & Airwaves, aby představil svůj nový sci-fi film Love, který uvidí diváci příští týden v Bostonu. Frontman kapely, blink-182 kytarista Tom DeLonge je také výkonný producent a tvůrce hudby k filmu se zbytkem kapely, kterou tvoří David Kennedy (Over My Dead Body), Atom Willard (The Offspring) a Matt Wachter (30 Seconds to Mars). Jedno-noční středeční akce proběhne 10.8. ve 20:00 místního času (11.8., 2:00 našeho času) v Beantown a film bude promítán v kinech v celé zemi. DeLonge a Eubank uvedou film a proběhne Angels & Airwaves vystoupení. Večer zakončí diskuze s Eubankem, DeLongem filmovou hvězdou Gunner Wrightem a následovat bude premiéra videoklipu pro první singl od Angels & Airwaves nadcházejícího Love II alba.
 
love film
 
Film se soustředí na astronauta, který byl vyslán jako jediný řídit vesmírnou stanici a krátce nato ztrácí spojení se Zemí. Kosmonaut začíná propadat klaustrofobii a nakonec se u něj projevují halucinace poté, co najde deník kapitána z Občanské války. Příběh se vrací zpět mezi přítomnost a období Občanské války v roce 1864. Love sleduje osobní-psychologický efekt izolace a osamělosti a zdůrazňuje důležitost lidské sounáležitosti a lásky. Nedávno jsem měl mmožnost mluvit s Willem Eubankem o jeho novém filmu Love. S režisérem jsme probrali podstatu celého projektu: téma izolace, jak si stavěli sami scénu, hudbu, spolupráci s DeLongem, srovnání s Moon od Duncana Jonesa a nadcházející živé vystoupení. Tady je to, co mi řekl:
 

Will Eubank: V zásadě to byla masivní spolupráce po fakt dlouhou dobu. Setkání mě s Tomem DeLongem z Angels & Airwaves vyplynulo samo ze situace. Nebyl jsem opravdový režisér, ale dělal jsem své vlastní spoty. Ale chtěl po mně udělat deset videoklipů a narazili na mou práci, tak jsme se dali dohromady. Ale došlo mi, že by to byla ta nejnudnější věc, kterou bys kdy viděl. Takže jsme se na to vykašlali a přešli jsme na velký film. Po roce práce na něm jsme si mysleli, že je to hrozné, takže jsme začali znovu a já napsal scénář. Spíše než abychom vytvořili vizuál pro jejich hudbu, rozhodli jsme se nejdřív přijít s filmem a až nakonec ho osázet hudbou. Byl to fakt tak trochu bláznivý postup.
 
Je pravda, že jsi většinu kulis pro film postavil na dvorku svých rodičů?
Eubank: No s malým rozpočtem, jako byl na tenhle film, se necítíš tak, že máš velkou podporu, takže většinou to byl bláznivý projekt, jen stavění kulis s mými bratry. Cokoliv vidíš ve filmu jsme postavili my. Mí rodiče mají ranč na severu. V podstatě když jsme poprvé začali dělat videoklipy, pronajali jsme si kousek vesmírné stanice a stálo nás to 50 tisíc na 5 dní, takže vše co jsme udělali, byla útrata všech peněz hned na začátku. Byla to noční můra. Takže jsem se rozhodl, že jediná možnost, jak jsme to mohli udělat byla ta, pokud budeme mít více času ve velkém prostoru. Takže jsem zašel za Tomem a řekl: "Myslím, že postavím vesmírnou loď v životní velikosti." Taky jsem mu řekl, že mí rodiče mají spoustu místa a nic by to nestálo. Takže o rok a půl později jsme to konečně dokončili. Bylo to mnoho návštěv Home Depot (obchod s různými dekoracemi, nábytkem, ..., pozn. redakce). Pokud pozorně sleduješ film, cokoliv vidíš se dá koupit. Dokonce i věci okolo Občanské války jsou o šesti měsících stavění, takže vše co vidíš jsem postavil s bratry.
 
Můžeš prozradit, jak se film zabývá námětem izolace a samoty?
Eubank: Hlavními náměty jsou izolace, lidské propojení, láska je brána jako nejlepší forma spojení. Válka a nenávist zase jako nejlepší forma komunikace, pokud se to tak dá říct. Lidi se neustále ptají, proč zrovna Občanská válka? Upřímně, já ji prostě miluju a jako filmař chceš vždy dělat věci, které miluješ. Myslím, že spoustu témat, která jsou ve filmu, jsou věci, které jsem chtěl prozkoumat a myslel jsem si, že bych si to po celou dobu mohl užívat. 
love film 
Film se dočkal spousta srovnání se snímkem Moon od režiséra Duncana Jonese, který byl vydán zatímco jsi dělal na svém filmu. Zajímáš se o to nebo jsi přesvědčený o tom, že tvůj film to ustojí a najde si diváky?
Eubank: Můj manažer mi to poslal a já si řekl: "A kurva.". Pak mi ukázal scénu s běžícím pásem a my ji máme taky, ale hned jak jsem to viděl, tak jsem věděl, že to bylo úplně jiné. Myslím, že náš film je trochu víc ezoterický. Možná se oba zabývají izolací, ale myslím, že způsob jakým to pojali je úplně jiný. Takže hned jak jsem viděl ten film, neměl jsem z toho obavy. A ještě navíc, pokud kdokoliv srovnává Love se snímkem Moon, s tak inteligentním sci-fi filmem, tak je to čest pro můj film a cítím pokoru, že to lidi vůbec řekli. Se vší úctou, není to dobré nebo špatné, ale neobávám se těch srovnání, protože jsou filmy fakt jiné.
 
 
A co povíš o práci s Tomem DeLonge, jako výkonného producenta, a o hudbě, kterou Angels & Airwaves napsali pro film?
Eubank: Bylo to šílený, protože původně jsme to zkoušeli vytvořit na hudbu z první desky, která se nazývá I-Empire (opravdu je v rozhovoru I-Empire, i když první album nese název We Don't Need To Whisper, pozn. redakce) a bylo to jak točení videoklipů. Můžete je právě vidět, protože jsou teď vydávana ještě před promítáním filmu (zřejmě jde o medailonky, pozn. redakce). Takže tohle jsou zbytky toho, co jsme původně zkoušeli udělat. Naše společné rozhodnutí bylo, že je čas to vzít tradiční cestou a udělat hudbu pro film. Bylo to vzrušující, protože myslím, že to bylo to, co Angels & Airwaves vždy chtěli dělat. Vím, že jejich náměty a hudba byly velmi tématicky podobné. Myslím, že když si konečně sedli, začali dělat hudbu pro film a pustili se do toho cestou, kde spolu hodně debatovali, cítili se jako doma. Je tam spoustu různých ohromných myšlenek toho, co se lidi chystají udělat nebo ne, ale podle mě když si konečně sedli a začali skládat hudbu, konečně viděli hodnotu toho co dělali. Podle mě je tohle ten důvod, proč je to jiné než spousta jiných filmů, jako například The Wall od Pink Floyd. Podle mě si taky hodně lidí myslí, že ví co to bude, ale nebude to tak. Nejsou ve filmu, není to reklama pro Angels & Airwaves, ve skutečnosti to má do reklamy tak daleko, jak to jen jde. Víš, nikdo v tom nezpívá. Bylo to vytvořený na mém dvorku. 
 
 
Na závěr, co mi můžeš říct o události konající se příští týden pro premiéru filmu a myslíš si, že nové technologie mění způsob, jakým se lidé dostanou k filmu?
Eubank: Za prvé, byla to dlouhá cesta, takže mít příležitost to konečně ukázat velkému publiku, je pro mě úlevou. Ale cítím se, jakoby se dělo něco bláznivého s digitální distribucí. Bylo tu spoustu distributorů, kteří chtěli film dostat jen na Netflix (služba pro sledování filmu online, pozn. redakce), ale v tomhle bodě jsem neviděl žádný přínos na tom, jít do toho s někým, kdo udělá přesně to, co můžeme udělat i my sami. Takže podle mě je to perfektní, že jsme našli vlastní způsob, a to dostat to do kin skrze osobní vztahy s AMC a ostatními. Úplně to mění nezávislou (filmovou) scénu, jako když Kevin Smith promítal na tour svůj film Red State. Prostě myslím, že je super být teď filmařem, když máš všechny tyhle možnosti a můžeš najít vlastní cestu pro distribuci. Mám pocit, že umění není jen umělecké dílo. Malba ležící v lese je naprosto k ničemu. Podle mě je půlka celého procesu prezentace. Je tu tolik způsobů dostat své medium ven. Film je tak velké umělecké dílo, takže najít nové způsoby, jak přimět lidi podívat se na tvůj film a dostat ho k nim, je epické. Jsme fakt šťastlivci v tom smyslu, že jediný důvod, proč jsem byl schopný postavit vesmírnou stanici na dvorku mých rodičů a nemít práci jeden a půl roku je ten, že Angels & Airwaves už mají fanoušky. Tihleti fanoušci se neustále ptají: "Pořád makáte na filmu?".  Je to zvláštní dělat film pro tak malou fanouškovskou základnu, ale teď se citím skvěle, protože je to pro lidi, kteří to doopravdy chtějí vidět.
 love film
Komentářů: 6 | RSS |
Komentář ze dne: 08.08.2011 11:09:30     Reagovat
Autor: Phate [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
No sem na ten film opravdu zvědavej:)

Komentář ze dne: 08.08.2011 12:24:11     Reagovat
Autor: ajo182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
super, díky :)

Komentář ze dne: 08.08.2011 18:44:29     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Jedno-noční středeční akce proběhne 10.8. ve 20:00 místního času (11.10., 2:00 našeho času) -> buď je tam chyba, alebo som nepostrehol, že časový posun medzi USA a Európu je dva mesiace :-)

Komentář ze dne: 08.08.2011 19:09:35     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
A jooo, díky :)

Komentář ze dne: 09.08.2011 12:52:31     Reagovat
Autor: Centurion     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Na film se moc těším, ale obávám se (podle dojmů ze všech trailerů a medajlonků), že tam bude 80% scén, kdy budou jednotlivé záběry na jednotlivé "hrdiny", jak jen mlčky stojí nebo sedí a čučí půlk hodiny do blba. Nechci malovat četra na zeď, ale doufám, že těch záběru, kdy se něco děje tam bude v poměru více.

Komentář ze dne: 09.08.2011 12:57:36     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
No tak v těch medailoncích (pokud si to dobře z toho překládání pamatuju) je to, co ve filmu nebude. Třebas to jen tak sestříhali kvůli těm písním, aby se to víc do nich hodilo :)

Tady máš ukázku z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=DJX7NLzoJXo

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pátek/piatok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se