Blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
10.06.2006 v 20:06 (cross), 6467x přečteno,
We Don´t Need To Whisper. Tak zní název debutové desky. Obsahuje 10 skladeb, které si můžete vychutnávat po dobu 50 minut.


Album startuje písní Valkyrie Missile, která má minutové intro. Poté uslyšíte instrumentální část, ve které především vyniká kytara. Po další minutě a půl se konečně dočkáte Tomova hlasu. Po vynikajícím zpěvu následuje také minutové outro.
Jako druhá píseň byla zařazena Distraction. Ta se stala mou nejoblíbenější. Opět zde máme dlouhé intro a nato Tomům nezaměnitelný vokál. Na skladbě mě zaujala jak melodie, tak bicí.
Třetí v pořadí je It Hurts. Začíná kytarovým sólem. Přesto, že je to jedna ze smutných písniček, díky jemné hudbě působí optimisticky.
Do It For Me Now jednoznačně působí chytlavě od samotného začátku. Myslím, že se bude řadit / řadí k těm nejoblíbenějším.
The Adventure Vám snad ani nemusím představovat. Zná jí snad každý – pilotní singl a videoklip Angels & Airwaves. Je škoda, že do doby, než vyšla deska, se tato skladba tzv. ohrála. Nicméně na své kvalitě nic neztratila.
Další velice oblíbenou písní je The War, snad i proto, že je to velice aktuální téma. Zároveň by se dala zařadit k těm „nejtvrdším“ na albu. Myslím, že Tom zde dostal prostor pořádně se „vykřičet“. Velice živá skladba.
Na sedmičce je A Little´s Enough. Ta je naopak pomalá, klidná skladba, která se ke konci vyostřuje. V 56 sekundě si začnete podupávat nohou a zaposloucháte se do zpěvu.
Začátek písně The Gift na mě působí jako nějaký spot z rádia, v zápětí se však přesvědčím, že tomu tak není a opravdu zapadá do zbytku písně. Jinak je to průměrná skladba na desce.
Good Day snad zná taky každý.V některých pasážích na začátku působí až pasivně. Je to taková odpočinková písnička.
Album uzavírá v jemném nádechu skladba Start The Machine doprovázena „cinkáním“ připomínající dětskou hračku. U posluchačů opět oblíbená, a to po právu.

Písně jsou plné názoru na svět, válku a mnoho dalšího. Obal desky se mi zamlouvá. Nepůsobí nijak obyčejně a ani přeplácaně. V písničkách mi chybí druhý hlas, který by Toma doprovázel. Nevím, možná je to jen zvykem. Tom předvedl svůj nezaměnitelný hlas, který mu doufejme zůstane, protože jen ten mi ještě připomíná Blink 182, zatím. Tom DeLonge zvládne více, než ukázal na tomto CD. Berme ho tedy jako start nové kapely.

Mé hodnocení je 9/10.Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se