Blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Poselství


Jistě víte, Angels and Airwaves není ledajaká kapela a nezpívá o ledajakých věcech. Má určité své poselství, které se nám snaží předat. A na to poselství se v této sekci zaměříme.

"Na místo zpívání o záchodovém humoru a podobným věcem, Tomova slova dostala nový rozměr. Jeho slova jsou teď plná naděje, že každý člověk na světě si může splnit své sny, cokoliv se mu zamane.
Je to určitě skvělé mít někoho, kdo zpívá o takových věcech, je to povznášející a také milé. Svět, který známe, může být kruté místo a jsou tu věci, které mohou zasáhnout kohokoliv, ale důležité je zůstat silným, sebevědomým a vždy věřit ve svou práci.
Muž, který stojí za touto hudbou je Tom DeLonge a jeho ochota podporovat naděje a sny jen ukazuje, jak vážně tohle všechno myslí."

Zde můžete shlédnout video od AvA Movement z koncertu, kde Tom mluví o poselství AvA.


Volný překlad:
"Děkuji, že jste přišli na koncert. A děkuji, že jste součástí tohohle. A taky díky, že jste nám dali druhou šanci v dělání hudby, jste zatraceně skvělí. Zbývá posledních 30 sekund téhle show.
Rádi bysme, stejně jako vy cítili, že jsme taky součástí tohohle. Můžete v životě udělat cokoliv chcete. Úplně cokoliv. Pokud máte aspoň malou chuť riskovat nebo máte špetku ambice. Přísahám Bohu, nejenom, že můžete změnit svět kolem sebe. Můžete tím změnit svět samotný. Tohle není o tom, co je 'cool' a co není 'cool', není to o tom, co je punk a co není punk. Tohle je o vás. Nebýt podělaným kreténem a nezkoušet dělat ze sebe něco lepšího, než sami jste.
Slyším spoustu sraček okolo rockových kapel jak předstírají, že jsou kurevsky nasraný. Jak předstírají, že jsou rebelové. Myslím, že budu optimistický a myslím, že se budu mít sakra dobře. Jste se mnou? Jste se mnou? ..... Tohle je The War."
Další video s volným překladem:
"Ještě jeden nebo dva koncerty a končí nám tour. Každý z AvA pochází z jiné kapely, takže máme plno zkušeností většinou z punkrockových kapel a je to hodně cool, protože v mé předchozí kapele jsme neměli žádné poselství. Jen jsme jezdili a řikáli fuck this a fuck that a byla to sranda, ale před 5 dny na letišti jsem potkal muže, který neměl jednu ruku a druhý neměl nohy a byl na vozíčku, protože byli v autě a zasáhla je bomba. Byli v Iráku a tohle nebylo v TV, ale bylo to doopravdy. Přišli ke mně, ne kvůli staré kapele, ale kvůli této kapele - AvA, která má poselství. A řekli mi, jestli vůbec vím, co pro ně AvA znamená a já řekl, že nemám vůbec tušení jak ovlivňuju lidi. Seděl jsem v 6 ráno na letišti a tenhle chlápek na vozíčku sebral všechny síly, aby stoupl na jeho protézy, úplně se klepal, protože se nemohl udržet. Podíval se na mě a řekl: "Všechno o čem zpívaš v AvA, nám pomáhá projít touhle životní zkušeností."" Jestli je tu někdo kdo si myslí, že něco nezvládne, není to pravda.
Můžete všechno. Pokud nám to dovolíte, my pro vás uděláme vše co můžeme. Věnuju tuto písen těm dvěma chlápkům, které jsem potkal. Tahle píseň se jmenuje Valkyrie Missile. Děkuju. My jsme Angels And Airwaves."
Tentokrát o lásce:
Volný překlad:
"...další část, co vám teď řeknu, bude zajimavá a bude pro lidi, kteří se ještě nikdy nezamilovali. Ale i pro těch pár, kteří se někdy doopravdy zamilovali, do ženy, do muže, nebo obojí. Víte, když máte rande a jste ve stresu z toho, jak to dopadne a víte, že kdyby její dům byl hned za rohem, hned byste na to skočili. Ale pak stojíte u jejich dveří a pokud máte štěstí, tak vám dá pusu jako první a možná vám dá ruku do kalhot. Jen říkám, že se to děje. A pak můžete...ohhh. Tohle se mi stalo dvakrát. Láska je úžasná věc, když to říkám všem na koncertech, když se doopravdy zamilujete, udělá vás to velice zranitelnými. Nemůžete jíst, nemůžete spát, nemůžete nic dělat. Jen čekáte u telefonu celý den. Je to nejlepší období vašeho života, ať už to trvá půl roku nebo rok, dva. Celou dobu to dominuje nad vašimi ostatními city a myslím si, že to stojí za to. Tak zpívejte se mnou: This vacations useless..."Další o lásce:
Volný překlad:
"Dneska vypadáte dost dobře, jako fakt kurevsky dobře. Teď vám řeknu o něčem sakra duležitém, možna jste o tom někdy už něco slyšeli, říká se tomu láska. Někteří jste to zažili, někteří pozdějc zažijí a někteří z vás to nikdy nezažijí, ale to není naše chyba, že jste tak hrozně oškliví. Ale pokud se zamilujete, tak si všimnete, že ucítíte zvláštní věc, která vás začne užírat a nezačíná v kalhotách, ale ve vašem srdci. Znáte to, když čekáte na telefon celý den, nemůžete spát ani jíst, protože jste se fakt do té holky zbláznil. A když konečně zavolá, tak to zvednete a řeknete: ''Co chceš ty děvko, vůbec jsem na tebe nemyslel...'' NEE TO NENÍ PRAVDA, ve skutečnosti řeknete, jak ji strašně milujete. To mi přípomíná první písničku, kterou jsem složil. A víte co mi na to řekla moje žena? Z chyb se učíš nebo tak něco sakra, ale nakonec jsem ji dostal, když jsem hrál na kytaru. Láska je úžasný pocit, dělá vas zranitelným, ale zároveň lepším člověkem a ten pocit prvního půl roku nebo rok vašeho vztahu je opravdu úžasný, nejlepší ve vašim životě. Změní to váš pohled na život a změní to jak ho budete žít: This vacations useless..."

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se