Blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
03. 09. 2015 (cross), 4074x přečteno
Není to tak dávno, co vyšla píseň Into The Night a máme tu z dílny Angels & Airwaves další kousek nazvaný "Home". Píseň si poslechněte uvnitř článku.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (5)  

28. 01. 2015 (cross), 3563x přečteno
Nehledě na okolnosti ohledně blink-182, byl právě dle plánu vydán oficiální videoklip k písni Tunnels z poslední desky The Dream Walker. A fanoušky jistě potěší, že se krom Toma a Ilana ve videoklipu objevili i David s Edem.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (2)  

18. 12. 2014 (cross), 2901x přečteno
Kapela Angels & Airwaves na internet umístila video, díky kterému můžeme nahlédnout do pozadí videoklipu The Wolfpack. Na pětiminutové video mrkněte níže.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

01. 12. 2014 (cross), 3711x přečteno
Na internetu se objevila, tentokrát neoficiální cestou, nová píseň z desky The Dream Walker. Tentokrát jde o píseň pod názvem Tunnels. Poslechnout si ji můžete na YouTube, nebo ve videu pod tímto textem. Nicméně je z tohoto serveru pravidelně mazána. Co na ni říkáte?


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (1)  

19. 11. 2014 (cross), 3129x přečteno
Před pár dny proběhl festival Toronto International Short Film Fest. Před několika hodinami byly vyhlášeny výsledky, přičemž Poet Anderson: The Dream Walker vyhrál v kategorii Nejlepší animace. Vypadá to, že se máme na co těšit. O samotnou animaci se postarali Sergio a Edgar Martins. Scénář psali oba zmínění, včetně Toma DeLonga a Bena Kulla. O obsazení se postarali August Roads, Amanda Douglas a Kari DeLonge (Tomova sestra). Výsledky ostatních kategorií můžete vidět na oficiálních stránkách festivalu.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

17. 11. 2014 (cross), 3438x přečteno
Snad již brzy si budeme moci poslechnout celé album The Dream Walker, které bude obsahovat deset skladeb. Z toho již dvě jsme v minulosti mohli slyšet (Paralyzed a The Wolfpack), nyní se k nim přidává ještě třetí s názvem Bullets in the Wind. Poslechněte si ji na videu níže nebo máte možnost si všechny tři skladby zakoupit na iTunes.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

12. 11. 2014 (cross), 3679x přečteno
Dnes měl oficiálně premiéru nejnovější videoklip skupiny Angels & Airwaves, a to k singlu The Wolfpack z nadcházející desky The Dream Walker. Ve videoklipu z kapely vystupují pouze Tom DeLonge a Ilan Rubin. I přes zvěsti, že David Kennedy je zpět, toto spíše naznačuje opak.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (2)  

31. 10. 2014 (cross), 3528x přečteno
Blíží se chvíle, kdy bude vydáno nové album kapely Angels & Airwaves. Již unikly skladby Paralyzed či The Wolfpack. Nyní kapela přidala ochutnávku v podobě oficiálního tracklistu zmíněné desky.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

24. 10. 2014 (cross), 5002x přečteno
Vydání nové desky se nezadržitelně blíží a už teď si můžete poslechnout nový song! Již před pár dny unikl song Paralyzed, druhým v pořadí je pak právě The Wolfpack? Poslechněte si jej a v anketě pod článkem se v anketě vyjádřete, který z nich vás zaujal více.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (1)  

31. 07. 2014 (cross), 2843x přečteno
Před několika dny dal Tom DeLonge na svůj instagram fotografii s hashtagy #Halloween #TheDreamWalker a #AngelsAndAirwaves. Objevily se pochopitelně spekulace, zda druhý zmíněný tag má hlubší význam. Fanoušek Angels & Airwaves si poté krátce promluvil s Davidem Kennedym ohledně nové desky a podělil se o informace: "Ráno jsem pokecal s Davidem v jeho coffee shopu. Nebyl moc sdílný ohledně záležitosti The Sleep Walker, ale zdál se mi překvapený, když jsem mu řekl, že Tom se o tomhle zmínil na internetu. Dal najevo, že jde o název alba. Taky jsem se ho optal, jak to s albem jde. Přirovnal to k 'stavění domu a fázi, kdy můžete vidět strukturu udávající tvar, ale stěny tam tak docela ještě nejsou'. Zdál se docela natěšený z toho, kam to směřuje a z Ilanova vlivu."
 


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

09. 07. 2014 (cross), 3040x přečteno
Zhruba před dvěma týdny kapela Angels & Airwaves oznámila, že basák Matt odchází. Dnes již víme, že jej zastoupí Eddie Breckinridge, který založil a také hrál v post-hardcorové kapele Thrice. Aktuální sestava je tedy tvořena Tomem, Davidem, Ilanem a nově Eddiem.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

26. 06. 2014 (cross), 3039x přečteno
Jsou to pouhé dva dny, kdy Tom veřejně prohlásil, že Matt Wachter již není bassákem kapely. Nyní Bob Bryar, který byl bubeníkem kapely My Chemical Romance, uveřejnil na svém instagramu nákres nové sestavy Angels & Airwaves. V ní zůstává dosavadní obsazení stejné, nicméně přibyla dvě nová jména - Jeff Pereira, který je blízký přítel kapely a také s nimi párkrát pobýval ve skupině a pak také někdo s iniciál BC. Jde zřejmě právě o Boba, který na instagramu používá přezdívku bcbryar. Na nákresu stojí zatím mimo stage. Musíme si tedy počkat na více informací.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

28. 04. 2014 (cross), 3357x přečteno
Jak lze dočíst ze starších novinek u nás na webu, Ilan Rubin se značně podílí svými nápady na chystané desce Angels & Airwaves, jež má vyjít na podzim. Někteří z fanoušků mají z tohoto faktu radost, jelikož to přinese něco nového a jak zmínil sám Tom DeLonge - ten už převážně vše podstatné sdělil v předchozích albech.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (2)  

19. 04. 2014 (cross), 3304x přečteno
Angels & Airwaves slíbili, že na letošní Halloween vydají své další album. Pracují na něm i v těchto dnech a dnes Tom DeLonge uveřejnil další ukázku ze studia. Najdete ji na jeho Instagramu.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

16. 01. 2014 (Zdenda), 5299x přečteno
Na oficiálním YouTube kanále Angels & Airwaves se včera objevila dvě videa, obě již staršího data a týkají se filmu Love. První je půl hodinové Q&A z festivalu Fantastic, kde po promítání filmu Richard Gariott vyzpovídal Toma, režiséra filmu Williama Eubenka a herce Gunnera Wrighta. Druhé video je pak čtvrthodinový dokument o natáčení filmu. Videa uvnitř článku.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (10)  

 1   2   3   4   5   6  .....  24  | Další »

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se